KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 16603263
nr 1660 3263
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Tuschteckning, Signerad, Perspective japonaise, 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 48x36 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:38:15
21/11 22:55:02
1.000 kr
25/11 18:59:43
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd